Awans Kapitan Spoor Sekpadao

 

     Bohaterka znad Tanaab - kapitan Spoor Sekpadao, została awansowana do stopnia Komandora i otrzymała dowództwo nad szybką eskadrą przechwytującą. W uznaniu jej zasług, Imperialne dowództwo nie tylko doceniło Arkaniankę, ale również podległych jej oficerów.


  

 Spoor Sekpadao    Kapitan Spoor Sekpadao - bohaterka znad Tanaab, została awansowana do stopnia Komandora i otrzymała dowództwo nad szybką eskadrą przechwytującą. W uznaniu jej zasług, Imperialne dowództwo nie tylko doceniło Arkaniankę, ale również podległych jej oficerów. Dowódcy wszystkich trzech okrętów uczestniczących w obławie, otrzymali Srebrne Medale Męstwa. Dzięki takim bohaterom, Imperium nigdy nie zginie. Na uwagę zasługuje również podkreślenie młodego wieku pani kapitan. Przyszłość i kariera we flocie stoją dla niej otworem.
    Komandor Spoor ukończyła Akademię Floty na Bastionie, do której zapisać może się każdy posiadający wyższe wykształcenie i nie obarczony kryminalną przeszłością obywatel Imperium.
Akademia otwiera swoje powoje dla wszystkich. Dzięki trudnym egzaminom oraz wymagającej selekcji mamy pewność, że kształci się tam najlepszych z najlepszych. Wszyscy wykładowcy to oficerowie ze stażem, walczący w pierwszej linii. Nie czekaj, zgłoś się już dziś. Walcz i zwyciężaj niczym Komandor Spoor Sekpadao, dla lepszego jutra i przyszłości Imperium.