NRD - Coruscant's Voice
niedziela, 11 września 2011 19:34

Zamach na krytyka

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak
Na Coruscant doszło do zamachu na znanego w branży muzycznej krytyka i producenta ? Carlosa Younga. Mężczyzna został zaatakowany w swoim mieszkaniu około północy czasu lokalnego. Pomimo szeroko zakrojonego śledztwa służb porządkowych, sprawca ciągle pozostaje nieznany.
czwartek, 11 sierpnia 2011 18:48

Świątynię Jedi czeka remont

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak

Wieża Rekoncyliacji w ruinie, cały poziom wymagający remontu, doszczętnie zniszczone kwatery młodzików, kilkunastu wychowanków świątyni w stanie krytycznym, kilkoro młodych adeptów pożegnało się z życiem. To wynik tragicznego wypadku, do którego doszło w rzekomo najbezpieczniejszym miejscu Galaktyki.

środa, 16 lutego 2011 22:20

CSF wypowiada wojnę nielegalnym wyścigom

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak
Coruscant Security Force otrzymało nową broń w walce przeciwko uczestnikom nielegalnych wyścigów na Coruscant: trzydzieści cztery super nowoczesne air-speedery o osiągach porównywalnych do maszyn biorących udział w zawodach właśnie trafiło w ręce policjantów.
niedziela, 06 lutego 2011 17:05

Droid - zabójca kolejnym koszmarem Coruscant

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak

Coruscant nie ma nawet chwili oddechu. Choć zamachy ze strony "Szalonego Sapera" ustały na jakiś czas, mieszkańcy stołecznej planety Nowej Republiki nie mogą czuć się w pełni bezpieczni. Podczas, gdy dolne partie miasta opanowują wojny gangów, w "bezpieczniejszych" dzielnicach przerażenie sieje nieuchwytny droid-zabójca.

sobota, 27 listopada 2010 01:05

Qultist Korr ucieka z aresztu!

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak

Niedawno zatrzymany przez policję na Coruscant, Qultist Korr zdołał zbiec z aresztu, w którym go trzymano. Służby porządkowe ostrzegają przed tym groźnym osobnikiem - dokonał on już pięciokrotnego morderstwa i najprawdopodobniej nie zawaha się przed popełnieniem kolejnych.

wtorek, 23 listopada 2010 22:38

Szalony Saper znów uderza

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak

Xakic Obdris, galaktyce szerzej znany jako "Szalony Saper", znów uderzył. Tym razem celem jego terrorystycznej organizacji była stacja kolejki przed budynkiem Senatu. Dwadzieścia dwie osoby zmarły, zaś ponad pięćdziesiąt zostało rannych. Bezradne służby policyjne gonią własny ogon, a Zakon Jedi zapowiada, że włączy się w poszukiwania Wroga Publicznego Nr 1. 

niedziela, 14 listopada 2010 22:37

Bandyta morduje policjanta

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak

Wiadomość dosłownie z ostatniej chwili. Jak informuje nasz lokalny korespondent, przed lokalem "U Roda" doszło do potrójnego zabójstwa, a przynajmniej jedna osoba została ranna. Jedną z ofiar jest funkcjonariusz policji, który interweniował widząc porachunki między drobnymi przestępcami. Jego koledzy aresztowali mordercę, ktory jest w drodze na komisariat.

niedziela, 24 października 2010 21:26

"Nomer" zamordowany

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak

Jeden z największych handlarzy narkotykami na Coruscant został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Policja jeszcze nikogo nie zatrzymała w tej sprawie, ale podejrzewa się, że były to porachunki z którymś z miejscowych gangsterów lub próba pozbycia się konkurencji, jednak brakuje dowodów, a wszystko, co udało się zebrać to tylko poszlaki.

Mieszkańcy stołecznej planety Nowej Republiki żyją w ciągłym strachu o własne życie ? nigdy nie wiadomo czy pociąg, do którego się wsiądzie nie jest wypełniony ładunkami wybuchowymi.