BHI.jpg
Bounty Hunters Insider

Bounty Hunters Insider

poniedziałek, 19 marca 2012 22:35

Polowanie rozpoczęte! Wyłaczone

  Na oficjalnej stronie z ogłoszeniami dla najemników prowadzonej przez Hutta Zordo pojawiło się niezwykłe zlecenie. Imperialni pośrednicy, którzy od niedawna osiedlili się na stacji Hutta, wypłacą nagrodę za każdego Mandalorianina dostarczonego do odpowiedniego punktu. Praca ta od razu wzbudziło niesamowite poruszenie w spokojnym światku łowców nagród.

poniedziałek, 12 grudnia 2011 17:05

Zordo Hutt też człowiek? Wyłaczone

W ramach dni otwartych na coruscantckim Uniwersytecie Nauk Społecznych, odbył się cykl seminariów dotyczących kultury ras Zewnętrznych Rubieży. W trakcie jego trwania, wygłoszono dziesiątki wykładów, a sale seminaryjne pękały w szwach od ilości zgromadzonych w nich słuchaczy. Jednym z prelegentów była światowej sławy znawczyni biografii Hutta Zordo: doktor Jackie Oak. 

 

?
wtorek, 16 sierpnia 2011 18:09

Kup knajpę u Zordo Wyłaczone

Stacja "Zordo's Haven" orbitująca nad planetą Nal Hutta jest jedną z najpopularniejszych przystani dla łowców nagród, przemytników, najemników, szulerów czy po prostu gwiezdnych awanturników szukających łatwych pieniędzy lub dobrej zabawy. Właściciel kosmicznego przybytku dzisiaj rozpoczął sprzedaż miejsc na lokale umiejscowione na kończonym właśnie poziomie rozrywkowym.

poniedziałek, 14 marca 2011 13:40

Strzelanina pod okiem Zorda Wyłaczone

O tym, że u hutta Zordo się nie strzela wie nawet dziecko. Wywoływanie burd na stacji kosmicznej należącej do grubasa z Nal Hutta jest równie ryzykowne, co obrażanie go w mediach. Mimo to, odważni (głupi?) zawsze się znajdują.

środa, 09 lutego 2011 14:03

Kobiety też mogą Wyłaczone

Zawód łowcy nagród kojarzy się z tętniącymi testosteronem mężczyznami. Wiele kobiet jednak zarabia w ten sposób na życie, a spisują się one niewiele gorzej, jeśli nawet nie lepiej, od "płci brzydkiej". Alexis Danes opowiada nam o sobie, a także o jej podejściu tematu kobiet-wojowniczek.

środa, 17 listopada 2010 12:53

Wystrzałowe Dziewczyny na szczycie! Wyłaczone

Zespół Knockout Girls na swoich koncertach gromadzi setki tysięcy fanów, sprzedaż płyt liczy w miliardach egzemplarzy i w żadnym wypadku nie zamierza opuścić szczytów list przebojów. Dziewczyny z kapeli doskonale wiedzą jak wykorzystać falę popularności, na jakiej się znalazły, a my mamy okazję oglądać narodziny nowej legendy muzyki.

niedziela, 24 października 2010 15:34

Zordo buduje conapty mieszkalne Wyłaczone

Właśnie rozpoczęły się prace nad rozbudową stacji kosmicznej Zordo's Haven będącą przystanią dla łowców nagród, najemników oraz przemytników. Hutt Zordo planuje jeszcze w tym roku udostępnić nowe poziomy, na których znajdą się przede wszystkim conapty mieszkalne.

niedziela, 17 października 2010 13:28

Strzelba energetyczna Annihilator Wyłaczone

Zakłady zbrojeniowe hutta Zordo po raz kolejny wprawiają nas w osłupienie. Zaledwie kilka tygodni po wypuszczeniu na rynek rewelacyjnego karabinu wyborowego Crusher, Z-Weapons przedstawiło strzelbę energetyczną Annihilator, której nazwa w pełni oddaje jej skuteczność na krótkim dystansie. Jeśli tamta snajperka łamała wszelkie przepisy dotyczące broni, ta strzelba je po prostu anihiluje.

niedziela, 17 października 2010 13:27

Karabin szturmowy TC-7, karabin wyborowy Crusher i PM Tytan Wyłaczone

W zeszłym miesiącu omawiałem pistolety i karabiny blasterowe, które zasłużyły sobie na miano legend, w tym słynne E-11 do teraz używane przez miliony istot w galaktyce, o przeciętnym imperialnym żołnierzu nie wspominając. Tym razem, dla odmiany, w Zbrojowni przedstawię trzy nowości na rynku broni, wszystkie wyprodukowane przez firmy, jakim daleko do galaktycznych potentatów.

niedziela, 17 października 2010 13:27

Wywiad z Oscarem Dean'em Wyłaczone

Zgodnie z tradycją naszego Czasopisma Każdego Łowcy Nagród, jak nazywają nas nasi czytelnicy, w każdym numerze pojawiają się wywiady z ciekawymi osobistościami. Tym razem udało nam się dotrzeć do Oscara Dean?a ? mężczyzny, który od szesnastu lat zarabia na życie jako łowca nagród.

pierwsza
poprzednia
1
Strona 1 z 2
prstk.jpg