IG.jpg
Imperial Guardian

Imperial Guardian

środa, 08 września 2010 18:23

Rzeź na Drunost! Wyłaczone

Już od jakiegoś czasu na Drunost krążyły plotki, że za serie tragicznych w skutkach incydentów mogą być odpowiedzialni rycerze Jedi.

środa, 08 września 2010 15:24

Mygeeto szuka pracowników Wyłaczone

Mygeeto szuka pracowników.

Oficjalne władze Mygeeto pragną poinformować, przez naszą gazetę, że poszukują pracowników do pracy nad wydobywaniem cennych minerałów z tej lodowatej planety. Chodzi głównie o kryształy Nova i Lasing, praca odbywa się w ciężkich warunkach ,jednak wynagrodzenie jest bardzo wysokie. Wszyscy chętni mogą liczyć na porządne zakwaterowanie o wysokim standardzie, zaplecze socjalne i wyżywienie. Chcielibyśmy jednak przestrzec potencjalnych pracowników przed warunkami jakie panują na powierzchni planety. 30 % powierzchni jest skryte pod czapami lodowymi, reszta to głównie tundry i tereny o klimacie umiarkowanym w rejonach równikowych. Temperatura rozciąga się od -47 do 17 stopni. Jeśli klimat nie jest odstraszający wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z władzami Mygeeto po dodatkowe szczegóły.

środa, 08 września 2010 15:23

Yaga Minor pod lupą Wyłaczone

Yaga Minor pod lupą.


W związku z katastrofą stoczni Fondorskiej, Imperator zdecydował o wysłaniu inspektorów Najwyższej Izby Kontroli do zbadania stanu instalacji stoczniowych na orbicie Yaga Minor. Szczegółowe inspekcje odbędą się w ciągu kilku najbliższych dni, zadaniem inspektorów, będzie kontrola zasad przechowywania ładunków łatwopalnych i wybuchowych, komunikacja oraz system bezpieczeństwa. Specjalne ekipy inżynieryjne sprawdzą też zgodność planów stacji z rzeczywistością i będą odpowiedzialne za wszelkie korekty konstrukcyjne. Jeden z naszych informatorów uzyskał także informację, że do systemu zostaną wysłani agenci kontrwywiadu ze Służb Bezpieczeństwa, którzy mają prześwietlić załogę. O postępie sprawy będziemy informować w kolejnych wydaniach.

środa, 08 września 2010 15:14

CSA zwołuje nadzwyczajne posiedzenie rady Direx! Wyłaczone

CSA zwołuje nadzwyczajne posiedzenie rady Direx!


Etti IV, stołeczna planeta Sektora Korporacyjnego, wrze od plotek na temat przyczyny nadzwyczajnego posiedzenia Dyktatorskiej Rady Wykonawczej. Z naszych źródeł zdołaliśmy się dowiedzieć, że osobą odpowiedzialną za całe zamieszanie był Imperialny Doradca, zajmujący jedno z ważniejszych miejsc w całej radzie. Czy oznacza to początek redefinicji stosunków z Imperium ? Przekonamy się dopiero za kilka dni.

środa, 08 września 2010 15:13

Odkrycie na Kalee Wyłaczone

Odkrycie na Kalee.

Geodezyjne służby Imperium potwierdziły informację o odkryciu wcześniej nie znanych złóż neutronium.  Ten ciężki metal wykorzystywany jest w stopach durasatli, oraz do impregnowania kadłubów okrętów. Dzięki swoim silnym dyspersyjnym właściwościom zapewnia nadzwyczajną ochronę kadłuba przed pociskami blasteropochodnymi. Do tej pory sądzono, że Kalee nie posiada żadnych strategicznych surowców, sami mieszkańcy planety nigdy nie interesowali się przemysłem, jednak po tym odkryciu jest to szansa rozwoju dla całej planety.


środa, 08 września 2010 15:09

Sensacyjne oświadczenie MSZ i ambasadora przy Nowej Republice Wyłaczone

Przełom w drodze ku stałemu pokojowi i drodze do stabilizacji galaktyki, informuje MSZ. Takiego postępu nie widziano od lat ? dodają eksperci

 

Tragedia na Fondorze! Imperium oskarżane o przyczynienie się do katastrofy w stoczni.

Republika wstrząśnięta skalą tragedii i liczbą ofiar śmiertelnych, którą pochłonęła eksplozja stoczni na Fondorze.

 

6
następna
ostatnia
Strona 6 z 6
prstk.jpg