IG.jpg
IG - Szybkie newsy
niedziela, 26 września 2010 21:33

Głowa Węża odcięta!

WRITTEN_BY_MALE Imperial Guardian

Przywódca terrorystycznego ugrupowania na planecie Bonadan został wyeliminowany przez grupę doskonale wyszkolonych łowców nagród. Imperium Galaktyczne, dbając o dobro swoich obywateli, a także przestrzegane prawa i sprawiedliwości, już kilka miesięcy temu wystawiło list gończy za Henri'm Armandem, nazywającym się liderem bojowników o wolność planety. Te górnolotne słowa były jednak jedynie maską dla jego przestępczej działalności wymierzonej przeciwko prawdzwiej władzy i woli społeczeństwa, które z własnej woli, wraz z pozostałą częścią Sektora Korporacyjnego, oddało się w bezpieczne ramiona Imperium Galaktycznego. Miejmy nadzieję, że śmierć Armande'a oznacza koniec kłopotów dla bezbronnych mieszkańców tej planety.

niedziela, 26 września 2010 21:15

Koniec blokady informacyjnej !

WRITTEN_BY_MALE Imperial Guardian
Imperial Guardian jako pierwsze, pragnie poinformować, że zakończyła się trwająca od początku wojny blokada informacyjna. Najwyższe Władze doszły do wniosku iż próba zamknięcia HoloNetu zapobiegnie przeciekowi informacji na zewnątrz lub chociaż pomoże łatwiej je kontrolować. Okazało się jednak inaczej, liczne fałszywe alarmy wzbudzane przez zwykłych obywateli przez próbę uzyskania informacji z ogólnej sieci wręcz pogorszyła wykrywalność ewentualnych prawdziwych szpiegów. Jesteśmy także dumni z tego, że między innymi nasza redakcja jak i inne imperialne media już dawno nawoływały do zmiany tej regulacji i w końcu wzięto je pod uwagę. Jesteśmy przekonani, jednak, że władze nie zrobiły tego z oficjalnie podanych przyczyn, ale wysłuchały naszych argumentów, o tym, że cała galaktyka zasługuje na prawdę przekazywaną z naszych źródeł ponieważ wojnę wygrywa się także przez serca i umysły, a natłok kłamliwej propagandy pochodzącej z Nowej Republiki zadanie to znakomicie utrudniał.
czwartek, 09 września 2010 00:43

Kolejny rocznik opuszcza Imperialną Akademię

WRITTEN_BY_MALE Imperial Guardian
W najbliższym czasie zostaną rozdane dyplomy ukończenia Akademii Imperialnej. Uroczystość miała się odbyć w czasie obchodów Dnia Niepodległości, jednak uniemożliwił to bestialski zamach, za którym stoi, jak już wiemy, Hegemonia Tionu. Pomimo przesunięcia uroczystości, zjawią się na niej wszyscy zaproszeni goście, w tym Imperator i wszyscy Wielcy Admirałowie, którzy opuścili swoje obecne miejsca pobytu, by wziąć udział w tym doniosłym wydarzeniu. Relację z uroczystości będzie można obejrzeć na żywo w holonecie.
czwartek, 09 września 2010 00:42

Pogrzeb ofiar zamachu

WRITTEN_BY_MALE Imperial Guardian
Wczoraj odbył się uroczysty pogrzeb ofiar zamachu z Dnia Niepodległości, w którym zginęło niemal osiemset osób, w tym prawie pół tysiąca niepełnosprawnych dzieci. Wszyscy oni zostali dzisiaj pochowani na stołecznej planecie Imperium, zaś w samej uroczystości wzięły udział, oczywiście oprócz miłościwie nam panującego Imperatora, wszystkie najważniejsze osoby w państwie oraz miliony zwykłych obywateli, którzy we wspaniałym geście solidarności jednoczyli się z rodzinami poległych.
czwartek, 09 września 2010 00:39

Jedi próbują ukryć dowody masakry

WRITTEN_BY_MALE Imperial Guardian
Jak udało nam się dowiedzieć, Luke Skywalker, Wielki Mistrz Zakonu Jedi udał się na Drunost, gdzie, jak pisaliśmy, inni przedstawiciele użytkowników Mocy niedawno dokonali masakry wśród niewinnych ludzi. Jednocześnie zaznacza on, że nie spodziewa się znaleźć żadnych nieprawidłowości, co po obejrzeniu słynnego filmu, na którym widać jak Jedi rozprawili się z przedstawicielami prawa, budzi pewne wątpliwości. Czyżby udał się tam jedynie po to, by uciszyć świadków i zatuszować wszystkie zbrodnie popełnione przez członków Zakonu? Wszystko wskazuje na to, że tak.
czwartek, 09 września 2010 00:23

Nowy program resocjalizacyjny

WRITTEN_BY_MALE Imperial Guardian
Wbrew temu, co mówi zagraniczna, propagandowa prasa, Imperium po raz kolejny udowadnia, że potrafi przebaczać. Że chce przebaczać. Właśnie rozpoczęto nowy program resocjalizacyjny dla więźniów, który zakłada możliwość całkowitego powrotu na łono społeczeństwa w czasie niecałych dwóch lat. W skład programu wchodzą prace publiczne na Mygeeto oraz prawo do rozwijania własnych zainteresowań artystycznych przez skazańców. Mamy nadzieję, że już niedługo zatwardziali kryminaliści, dzięki pomocy państwa, raz na zawsze odetną się od swojej nieludzkiej natury i będą mogli żyć wśród innych ludzi.
czwartek, 09 września 2010 00:20

Imperium domaga się wydania Costala

WRITTEN_BY_MALE Imperial Guardian
Według ostatnich doniesień ten terrorysta, tak zwany bojownik o wolność CSA, został przetransportowany na tereny Nowej Republiki. Ponieważ Imperium szanuje granice swojego sąsiada, zaniechano pościgu poza naszymi granicami, jednak Imperator domaga się wydania tego przestępcy i jednocześnie zaznacza, że nie wyobraża sobie, by ktokolwiek mógł bronić takiego człowieka, więc jest spokojny, że Costal niedługo wróci do Imperium i zostanie postawiony przed sprawiedliwym sądem.
czwartek, 09 września 2010 00:18

Polowanie na piratów trwa

WRITTEN_BY_MALE Imperial Guardian
Flota Imperium poinformowała nas o swoim kolejnym wielkim sukcesie. Na terenach niedawnego Sektora Korporacyjnego zniszczono aż dziewięć baz gwiezdnych piratów. Wszystkie one posiadały nowoczesny sprzęt i były silnie uzbrojone, co świadczy o tym, że działały na tym terenie od dawna. Jak widać przyłączenie CSA do Imperium było dobrym krokiem.
czwartek, 09 września 2010 00:14

Wspaniały gest Sienar Fleets

WRITTEN_BY_MALE Imperial Guardian
Sienar Fleets, znany w całej galaktyce producent gwiezdnych myśliwców typu TIE, pomoże najbliższym ofiar zamachu na Muunilinst. Rzecznik prasowy korporacji zapowiedział, że przekazane zostanie pięć milionów kredytów na pomoc dla rodzin dzieci, które zginęły w czasie wybuchu bomby. W tym samym oświadczeniu przekazano najszczersze kondolencje i wyrazy ubolewania, do których dołączyły się inne firmy mające swoje siedziby na terenie Imperium Galaktycznego.
prstk.jpg