BHI.jpg
BHI - Pozostałe
poniedziałek, 19 marca 2012 22:35

Polowanie rozpoczęte!

WRITTEN_BY_MALE Bounty Hunters Insider

  Na oficjalnej stronie z ogłoszeniami dla najemników prowadzonej przez Hutta Zordo pojawiło się niezwykłe zlecenie. Imperialni pośrednicy, którzy od niedawna osiedlili się na stacji Hutta, wypłacą nagrodę za każdego Mandalorianina dostarczonego do odpowiedniego punktu. Praca ta od razu wzbudziło niesamowite poruszenie w spokojnym światku łowców nagród.

wtorek, 16 sierpnia 2011 18:09

Kup knajpę u Zordo

WRITTEN_BY_MALE Bounty Hunters Insider

Stacja "Zordo's Haven" orbitująca nad planetą Nal Hutta jest jedną z najpopularniejszych przystani dla łowców nagród, przemytników, najemników, szulerów czy po prostu gwiezdnych awanturników szukających łatwych pieniędzy lub dobrej zabawy. Właściciel kosmicznego przybytku dzisiaj rozpoczął sprzedaż miejsc na lokale umiejscowione na kończonym właśnie poziomie rozrywkowym.

poniedziałek, 14 marca 2011 13:40

Strzelanina pod okiem Zorda

WRITTEN_BY_MALE Bounty Hunters Insider

O tym, że u hutta Zordo się nie strzela wie nawet dziecko. Wywoływanie burd na stacji kosmicznej należącej do grubasa z Nal Hutta jest równie ryzykowne, co obrażanie go w mediach. Mimo to, odważni (głupi?) zawsze się znajdują.

niedziela, 24 października 2010 15:34

Zordo buduje conapty mieszkalne

WRITTEN_BY_MALE Bounty Hunters Insider

Właśnie rozpoczęły się prace nad rozbudową stacji kosmicznej Zordo's Haven będącą przystanią dla łowców nagród, najemników oraz przemytników. Hutt Zordo planuje jeszcze w tym roku udostępnić nowe poziomy, na których znajdą się przede wszystkim conapty mieszkalne.

prstk.jpg