NRD.jpg
NRD - Wywiady
niedziela, 11 września 2011 11:13

Wywiad z Robertem Duine (II)

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak

Po nieco ponad 12 miesiącach umówiłem się na drugą rozmowę z Robertem Duinem. Tym jednak razem pogawędkę ucięliśmy na terenie Świątyni Jedi, a konkretnie w przepięknej Komnacie Tysiąca Fontann.

piątek, 06 maja 2011 12:15

Wywiad w zerowej grawitacji

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak
Po miesiącach korespondencji, tygodniach użerania się z ochroną i dniach spędzonych w sekretariatach, udało mi się spotkać z Hrabią Eutenem Lio Drugim, Nobilem z Lakonów, jednym z członków kadry dyrektorskiej tegoż rodu w stoczniach Sluis Van. Rozmowa odbyła się w biurze stoczniowca na orbicie.
piątek, 10 września 2010 00:26

Wywiad z Robertem Duine

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak
Dzisiaj w Coruscańskim Parku Wolności umówiłem się na rozmowę z, pamiętającym czasy Wojen Klonów, Rycerzem Jedi ? Robertem Duinem by porozmawiać na bieżące tematy dotyczące Zakonu Jedi oraz całej Galaktyki.
czwartek, 09 września 2010 20:10

Utrata Waylandu

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak
Thru?leeb Nikto rozmawia z senatorem o utracie Waylandu na rzecz Imperium Galaktycznego.
środa, 08 września 2010 22:42

"Felucia byla jedynie początkiem..."

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak

?Felucia była jedynie początkiem. Najgorsze dopiero przed nami: Nowa Republika stoi nad przepaścią, zaś Imperium zrobi wszystko, by zepchnąć nas skalną krawędź?. Tymi słowy legendarny admirał Ackbar skomentował obecną sytuację na froncie wzbudzając niepokój w Senacie, który już wcześniej krytykował za oddanie części swoich uprawnień nowemu Najwyższemu Kanclerzowi.

Ostatnio w imperialnych mediach aż huczy od oskarżeń dotyczących rzekomej brutalności i bezduszności Jedi działających na Drunost oraz innych odległych rejonach galaktyki. Zwróciliśmy się do Mistrza Jasona Mantena, członka Najwyższej Rady Jedi o skomentowanie ostatnich wydarzeń.

prstk.jpg