NRD.jpg
Wiadomości z Republiki
niedziela, 09 września 2012 14:17

Chaos dosłowny i wymowny!

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak

Dzięki niesamowitemu szczęściu i zbiegowi okoliczności nasz reporter był świadkiem dziwnego zdarzenia, które zupełnie kompromituje republikańskie dowództwo Floty. Kilka godzin temu podczas wylotu formacji okrętów ze stoczni, Siły Zbrojne dosłownie zgubiły gwiezdny krążownik. Z miejsca zdarzenia nadaje bezpośrednio nasz reporter!

poniedziałek, 09 lipca 2012 23:21

Wojna dotarła na Taris!

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak
  Kryzys gospodarczy na Taris osiągnął punkt, którego na tym globie nie widziano od ponad siedmiuset lat. Spółki i wielkie firmy upadają po kolei, krach na giełdzie zahamował rozwój ekonomiczny, a dodatkowo władze muszą przeznaczać coraz większe pieniądze na walkę z zarazą Raghuli. To wszystko, jak się okazało, zostało spowodowane obecnością armii, która stara się wzmocnić obronę tej ważnej planety.
wtorek, 16 sierpnia 2011 15:07

Za wojnę domową na Naboo odpowiada Imperium

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak

Jako pierwsi mieliśmy okazję porozmawiać z uczestnikiem walk o królewski pałac w Theed, jednym z nielicznych Jedi, którzy widzieli początek wojny domowej na Naboo. Theo Whitaker potwierdził, że wśród powstańców obecni byli szturmowcy Imperium Galaktycznego.

poniedziałek, 14 marca 2011 12:45

Okręt Widmo

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak

W Głębokim Jądrze sieje terror Okręt Widmo! Obywatele Nowej Republiki prześcigają się w domysłach dotyczących pochodzenia "Latającego Mandalorianina", podczas gdy inni jego istnienie wkładają między bajki.

poniedziałek, 14 marca 2011 10:37

Chaos na Manaan

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak

Wiadomość z ostatniej chwili! W mieście Ahto City na Manaan miał miejsce atak bombowy, w wyniku którego hotel "Morski Sen" przestał istnieć, a część miasta została zalana wodą. Cały czas trwa pościg za sprawcami.

niedziela, 27 lutego 2011 19:38

Rząd Naboo upadł. Król nie żyje.

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak

Król Naboo, Roger VI nie żyje. Podobnie jak prawie cała jego administracja, zginął z rąk buntowników w czasie powstanie, jakie ogarnęło Theed. Nagły wybuch niezadowolenia mieszkańców tego spokojnego świata zadziwia analityków w całej galaktyce. Choć codziennie giną setki niewinnych osób, Senat ma związane ręce.

niedziela, 27 lutego 2011 15:49

Rakghoule na Taris

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak

To już pewne - na Taris żyją rakghoule, podaje rzecznik prasowy władz planety. Choć do walki z nimi skierowane zostało, mieszkańcy boją się wychodzić z domów i żądają podjęcia bardziej stanowczych kroków niż wzmocnione patrole na niższych poziomach miasta.

czwartek, 04 listopada 2010 13:20

Masakra na Rodii!

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak

Sithowie, w swojej zwierzęcej pasji do mordowania, na planecie Rodia pozbawili życia ponad sto osób, w tym dwóch Jedi. Udało nam się porozmawiać z jednym z przedstawicieli Zakonu, który akurat przebywał na miejscu, gdy doszło do tej potwornej masakry.

sobota, 18 września 2010 12:27

Stocznie Fondoru zaatakowane

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak

Stocznie na orbicie Fondora wydają się być miejscem przeklętym. Nie zginęła jeszcze pamięć o ofiarach tragedii sprzed kilku lat, gdy Imperium przeprowadziło szybki i brutalny atak na republikańskie instalacje. Otworzono ogień do cywilów, a władze chcą wystawić list gończy za dowódcą natarcia.

pierwsza
poprzednia
1
Strona 1 z 3
prstk.jpg