NRD.jpg
Wiadomości z Republiki
środa, 08 września 2010 22:19

"Pułkownik-Legenda" nie żyje

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak
Liam Skidder, urodzony w roku 40 BBY  na Korelii, syn admirała Lorena Skiddera nie żyje. Zginął w bitwie, podczas misji na planecie Zatruxi. Skidder stał się sławny już podczas Wojen Klonów (22-19BBY), gdzie jako żołnierz piechoty, ryzykując własne życie uratował dwóch swoich ludzi.
środa, 08 września 2010 22:13

Kolejne klęski na froncie

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak
Pomimo zapewnień polityków i głównodowodzących naszymi siłami zbrojnymi, ofensywa Imperium wcale nie została zatrzymana, zaś flota Nowej Republiki w rozsypce wycofuje się w stronę światów jądra.
środa, 08 września 2010 22:08

Zmiany w składzie Najwyższej Rady Jedi

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak
W związku ze śmiercią dwóch dotychczasowych członków Rady Jedi, pozostałych dziesięciu Mistrzów wyłoniło z grona członków Zakonu następców Mistrza Loona Getza oraz Mistrzyni Thane.
Od niepamiętnych czasów byli gwarantem bezpieczeństwa w galaktyce, a gdy odradzał się Zakon, przysięgali bronić Nowej Republiki. Tym razem jednak, Jedi zostali zmuszeni do odwrotu, zaś Prakseum na Yavin 4 wpadło w ręce Imperium.
środa, 08 września 2010 21:48

WOJNA!!!

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak
Wszyscy jej się spodziewali, ale i tak wiadomość o wybuchu wojny spadła na wszystkich jak grom z jasnego nieba. Co gorsza, Imperium Galaktyczne wydaje się nie zważać na rozpaczliwą próbę obrony podjętą przez nasze siły zbrojne i bez problemu naciera w stronę światów Jądra.
Członkom Zakonu Jedi udało się roznieść eskadrę myśliwców imperialnej produkcji, za sterami których siedzieli zwolennicy Sithów.
środa, 08 września 2010 15:47

Jedi sprzątają na Drunost

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak

Jedi postanowili zrobić porządek na planecie Drunost, gdzie przedstawiciele Zakonu dokonali w ostatnim czasie kilku aresztowań osób podejrzanych o współpracę z gangiem ?Zabójcza Pięść?.

 

Niedawno na orbicie Fondora doszło do tragedii, w wyniku której życie straciło niemal pół tysiąca istot. ?Nie ma wątpliwości, że jest to wynik nieprzyjacielskiej działalności?, alarmuje opozycja i oczekuje od kanclerza stanowczych działań.

 

3
następna
ostatnia
Strona 3 z 3
prstk.jpg