NRD - Pozostałe
wtorek, 02 listopada 2010 23:38

Jedi nielegalnie zdobywają informacje na Korelii

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak

Dwóch przedstawicieli Zakonu Jedi wykorzystało swoje umiejętności władania Mocą, by wpłynąć na umysły pracowników portowych na Korelii i tym samym, zdobyć poufne dane o jednym z lotów pasażerskich. Władze kosmoportu w Koronecie wystosowały już odpowiedni protest, jednocześnie żądając wyjaśnień ze strony Rady Jedi.

poniedziałek, 25 października 2010 20:56

Ataki na statki handlowe nasilają się

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak

Coraz więcej frachtowców pada ofiarą ataków piratów grasujących na szlakach Zewnętrznych Rubieży. Przestraszeni i rozgoryczeni brakiem pomocy ze strony władz, handlarze zdecydowali się wziąć sprawy w swoje ręce - łączą się w większe konwoje, a z każdym dniem przybywa ofert pracy dla najemników w roli ich ochrony.

Podczas obchodów święta niepodległości w Galaktycznym Imperium poddano pod wątpliwość znaczenie, tego jakże ważnego, święta. Jeden wybuch wstrząsnął nie budynkiem, nie społecznością Muunilinst, nie planetą, lecz całą galaktyką.
środa, 08 września 2010 21:41

Imperium szykuje się do wojny!

WRITTEN_BY_MALE New Republic Daybreak
Władze Imperium informują o schwytaniu osoby odpowiedzialnej za przeprowadzenie zamachu w stolicy. Oburzony Imperator stawia ultimatum: albo Hegemonia Tion zgodzi się na pełną aneksję albo zostaną użyte siły zbrojne. Żądania dotyczą również części terenów Nowej Republiki.