IG.jpg
Wojna - Hot News
niedziela, 12 sierpnia 2012 23:48

Imperium zwycięża bez walki!

WRITTEN_BY_MALE Imperial Guardian

  Do nieustających od kilku miesięcy zwycięstw Sił Zbrojnych Imperium Galaktycznego słynny Radalius Rancius dołożył własny wkład. System Thustra Radalius Rancius dołączył niedawno do Imperium Galaktycznego dzięki działaniom dyplomatów, którzy uprzedzili podobne, choć mizerne starania Republiki. Jest to pierwszy z wielu, jak zapowiada Radalius, sukcesów imperialnej dyplomacji.

czwartek, 12 maja 2011 09:43

Republikańska "resocjalizacja"

WRITTEN_BY_MALE Imperial Guardian

Według statystyk jednej z planet centralnej galaktyki, ponad 69% populacji humanoidalnej popiera decyzje militarne wprowadzane przez Republikę. Czy powszechna opinia zdaje sobie jednak sprawę, co tak naprawdę kryje się pod działaniami tak wielbionego przez miliardy rządu? Nasi specjalni wysłannicy przestudiowali kontenery cyfronotesów z wykresami, statystykami i zestawieniami, tylko po to by dać Wam realny obraz działań "władców marionetek".

sobota, 27 listopada 2010 13:40

Dwa Gwiezdne Superniszczyciele wchodzą do służby

WRITTEN_BY_MALE Imperial Guardian

Gwiezdny Superniszczyciel klasy "Executor" jest tym, co wzbudza strach w sercach wszystkich wrogów wspaniałego Imperium Galaktycznego. Dzisiaj rano Imperator Alistair Tourville osobiście nadał dwóm nowym okrętom imiona - "Bastion" i "Thrawn".

wtorek, 23 listopada 2010 14:10

Jedi mordują więźniów

WRITTEN_BY_MALE Imperial Guardian

O tym, że Mistrzyni Jedi, Seenie Exibil nie żyje, przeczytać mógł każdy, bowiem republikańskie media nagłośniły to wydarzenie całą winę przypisując Sithom. Wczoraj Imperialny Zarząd Więziennictwa wydał oświadczenie, według którego Jedi mieli zaatakować bezbronną barkę więzienną, a następnie dorpowadzić do rzezi na jej pokładzie.

niedziela, 17 października 2010 13:28

Fałszywe oskarżenia wobec Imperium

WRITTEN_BY_MALE Imperial Guardian

Imperialna Marynarka po raz kolejny rzuciła siły Nowej Republiki na kolana. Śmiały rajd, którego celem były stocznie na orbicie Fondora, zakończył się sukcesem. Jedyną odpowiedzią republikańskiej admiralicji jest miotanie bezpodstawnymi oskarżeniami o łamanie konwencji wojennych.

prstk.jpg