IG.jpg
Imperialne Wiadomości
wtorek, 16 sierpnia 2011 14:14

Strip-morderczyni wciąż nieuchwytna

WRITTEN_BY_MALE Imperial Guardian

Daylana, znana erotyczna tancerka, która dopuściła się bestialskiego mordu w kosmoporcie, a także jej partner pozostają nieuchwytni. Po brawurowym pościgu policji, zdołali oni umknąć wymiarowi sprawiedliwości Muunilinst. Wciąż nie wiadomo ilu funkcjonariuszy poniosło śmierć.

wtorek, 24 maja 2011 15:09

Striptizerka z Coruscant morderczynią!

WRITTEN_BY_MALE Imperial Guardian

W porcie galaktycznym Muunilinst dokonano makabrycznego mordu. Sprawczyni ? Daylana, była tancerka w klubie Beebleberry na Coruscant wciąż jest poszukiwana przez imperialne służby porządkowe.

 

poniedziałek, 09 maja 2011 18:47

Eksplozja w składzie amunicji na Muunilinst

WRITTEN_BY_MALE Imperial Guardian

Na Muunilinst doszło do wybuchu gazu - w okolicy składu amunicji i materiałów wybuchowych. W wyniku kilkunastokrotnie zwiększonej eksplozji doszło do największej tragedii na tej planecie od ostatnich kilku lat.

środa, 09 lutego 2011 12:40

Bomba na Bastionie

WRITTEN_BY_MALE Imperial Guardian

Na Bastionie doszło do niespotykanego, od czasu zamachu na Imperatora, na tej planecie aktu terroryzmu. W wyniku eksplozji ładunku wybuchowego życie straciło trzydzieści siedem osób, zaś niemal drugie tyle zostalo rannych. Sprawcy nie złapano, wciąż pozostaje on nieznany policji.

czwartek, 09 września 2010 00:57

Kryzys demokracji w Nowej Republice?

WRITTEN_BY_MALE Imperial Guardian
Kanclerz, Drahreg Redersh, próbował wykorzystać Imperium jako narzędzie do pozbycia się opozycji. Na szczęście Hen Habegger, uniknął zamachu i zdemaskował prawdziwego mocodawcę.
czwartek, 09 września 2010 00:45

Zamachowiec ujęty! Imperator wyznacza ultimatum!

WRITTEN_BY_MALE Imperial Guardian
Oficjalne władze przyznają, że zamachowca ujęto zaledwie kilka godzin po zamachu przy próbie ucieczki. Znaleziono przy nim kompromitujące dowody, a wyemitowany wywiad z samym mordercą wyjaśnił wszystko...
czwartek, 09 września 2010 00:25

Nowa Republika uderza w Imperium!

WRITTEN_BY_MALE Imperial Guardian
Wydawało się, że Imperium dzięki nowej polityce zagranicznej zaskarbi sobie zaufanie NR, jednak jak pokazała brutalna rzeczywistość, nasz sąsiad za nic ma sobie nasze jednostronne gesty i wysiłki czynione ku stabilizacji galaktyki.
środa, 08 września 2010 23:51

Dzień Niepodległości zamienił się w masakrę!

WRITTEN_BY_MALE Imperial Guardian
Całe Imperium Galaktyczne pogrążyło się w żałobie nad bestialsko zamordowanymi dziećmi. ?To najczarniejszy dzień w naszej historii? ? powiedział cudem uratowany Imperator Alistair Tourville, który miał być celem zamachu.
środa, 08 września 2010 23:37

Coroczne manewry "Red Flag" rozpoczęte!

WRITTEN_BY_MALE Imperial Guardian

Dzisiaj zgodnie z corocznym harmonogramem Sił Lotniczych Imperium rozpoczęto manewry ?Red Flag?.To największe tego typu ćwiczenia w galaktyce, przygotowujące pilotów do działań zarówno w kosmicznej próżni jak i w warunkach atmosferycznych.

pierwsza
poprzednia
1
Strona 1 z 2
prstk.jpg