IG.jpg
poniedziałek, 20 sierpnia 2012 23:29

Święto Dnia Proklamacji

WRITTEN_BY_MALE  Imperial Guardian
Rate this item
(0 votes)

    Chcąc zdementować ostatnie plotki o słabości Imperium Galaktycznego, Imperator razem z władzami wojskowymi ustalił termin jednej z największych parad floty w historii znanej galaktyki. Miłościwie nam panujący ma zamiar pokazać tym samym wszelkim niezdecydowanym czy podatnym na plotki rozsiewane przez Republikę, kto ma prawdziwą siłę i wygrywa aktualną wojnę.

 

 

     Czegoś takiego galaktyka nie widziała od czasów świetności Imperium pod rządami Imperatora Palpatine?a. By pokazać potęgę naszego państwa, Imperator Alistair Tourville postanowił obchodzić niesamowicie hucznie rocznicę proklamowania Imperium Galaktycznego w Senacie. Ma to nie tylko zachęcić niezdecydowanych, otworzyć oczy niedowiarkom, ale także wpłynąć pozytywnie na gospodarkę i zadowolone ludu.

     Choć najważniejszym i kulminacyjnym punktem świętowania ma stać się wielka parada militarna, już przez najbliższe tygodnie odbywać się będzie niezliczona ilość imprez towarzyszących, które będą dostępne dla wszystkich obywateli, a nawet rekrutów i walczących na froncie. Od dziś każdy z nas powinien uważnie obserwować całe Imperium Galaktyczne, by potem móc opisać wielkie wydarzenia swoim dzieciom.

     Zresztą nie tylko obywatele Imperium będą mogli cieszyć się wspaniałościami tegorocznych obchodów tego ważnego święta. Duża ilość imprez posiada status otwarty, dzięki któremu korzystać z atrakcji będą mogli ci szczęśliwcy, którzy znajdą się w odpowiednim miejscu i czasie. Natomiast na niesamowity finał uroczystości zostali zaproszeni prawie wszyscy przedstawiciele niezależnych rządów oraz frakcji, którzy będą mogli zobaczyć na własne oczy potęgę Imperium Galaktycznego. W trakcie parady uroczyście ogłoszeni zostaną także nowi członkowie naszego państwa.

     Całe to wydarzenie ma nie tylko pokazać potęgę i splendor Imperium Galaktycznego, ale także wspomóc znajdujące się w potrzebie gałęzie przemysłu. Ostatnie lata wojny wyniszczyły wiele firm, które teraz odżywają pod nowymi kontraktami związanymi z obchodami Dnia Proklamacji. Imperator Tourville stara się wspomóc potrzebujących pieniędzmi państwa, nagradzając odpowiednio ciężką pracę obywateli.

     Sama idea tak olbrzymiego przedsięwzięcia pokazuje możliwości naszego państwa, a także dementuje ostatecznie wszelkie plotki o słabości, które je jakoby dosięgnęły. Przy takim nakładzie środków i sił oczywiste wydaje się, iż jest to akcja wynikająca z rozwoju i powrotu do potęgi oraz tradycji Imperium Galaktycznego. Wieńcząca całe obchody parada, która rozpocznie się z dokładnością co do sekundy w czterdziestą piątą rocznicę proklamacji Imperium, ma być największym wydarzeniem tego typu w historii galaktyki. Niewątpliwe jest, iż nikt nie pozwoliłby sobie na przekłamanie w tej sprawie, więc pozostaje nam tylko czekać na tworzącą się nową historię.

     Więcej informacji o samych obchodach ukaże się już niedługo w naszej sekcji rozrywki.

 

Tark Mirkio

prstk.jpg