niedziela, 11 września 2011 19:34

Zamach na krytyka

WRITTEN_BY_MALE  New Republic Daybreak
Rate this item
(1 vote)
Na Coruscant doszło do zamachu na znanego w branży muzycznej krytyka i producenta ? Carlosa Younga. Mężczyzna został zaatakowany w swoim mieszkaniu około północy czasu lokalnego. Pomimo szeroko zakrojonego śledztwa służb porządkowych, sprawca ciągle pozostaje nieznany.
Wszystko to z prostego powodu - jedyny świadek zajścia (pan Young ? przyp. redakcji) jest w tej chwili w szpitalu. Aktualnie przebywa pod opieką najlepszych chirurgów obecnych w sektorze Potrójnego Zera, gdzie zajście miało miejsce. Odniesione rany określane są jako ciężkie, zadane różnymi typami narzędzi, natomiast stan pacjenta jako stabilny. Jak twierdzi dr. Max Xross, dyrektor placówki medycznej: ?Pan Young powinien złożyć zeznania rzucające światło na sprawę jeszcze przed końcem tygodnia. Z pomocą naszych najlepszych chirurgów i diagnostów najdalej za dwa tygodnie samodzielnie stanie na nogi i wróci do pracy bez żadnego odczuwalnego uszczerbku na zdrowiu?.

Nieoficjalnie mówi się, że za napaścią na znany autorytet muzyki rozrywkowej mógł stać inny zazdrosny człowiek z branży, chcący zająć miejsce Younga. Krążą również plotki, że zamach spowodowały agresywne teksty utworów młodego i utalentowanego LL'a, od niedawna pracującego z Carlosem. Miał w nich obrażać wielu wysoko postawionych: przekupnych urzędników, nieuczciwych sędziów czy funkcjonariuszy służb porządkowych, przesadnie agresywnych na niższych, biedniejszych poziomach Coruscant.

Więcej informacji dostępnych będzie, kiedy medycy uznają stan Carlosa Younga za wystarczająco stabilny do rozmowy z psychologiem, spotkania z rodziną i, w dalszej kolejności, ewentualnego składania zeznań.

Ran Mundi