IG.jpg
wtorek, 24 maja 2011 15:09

Striptizerka z Coruscant morderczynią!

WRITTEN_BY_MALE  Imperial Guardian
Rate this item
(5 votes)

W porcie galaktycznym Muunilinst dokonano makabrycznego mordu. Sprawczyni ? Daylana, była tancerka w klubie Beebleberry na Coruscant wciąż jest poszukiwana przez imperialne służby porządkowe.

 

Właśnie otrzymaliśmy wiadomości z miejsca bestialskiego mordu, którego dokonano na lądowisku 8942 portu galaktycznego. Dwie zamordowane Zeltronki poddawane są obecnie badaniu DNA mającemu na celu ustalenie ich tożsamości. Ze względu na zalanie twarzy ofiar kwasem, niemożliwy jest inny sposób identyfikacji. Nie publikujemy zdjęć z miejsca z brodni ze względu na ich drastyczność. Procedury identyfikacyjne mogą potrwać dwie doby, tymczasem wciąż poszukiwana jest sprawczyni mordu, zarejestrowana przez jedną z kamer lądowiska. Zidentyfikowana została ona jako Daylana - była tancerka w klubie Beebleberry na Coruscant, która na Muunilist przybyła we wczesnych godzinach rannych dnia wczorajszego. Jej obecne miejsce pobytu nie jest znane, lecz podjęte zostały już szeroko zakrojone poszukiwania. W razie zauważenia poszukiwanej, imperialne służby porządkowe proszą o natychmiastowy kontakt. Poszukiwana ubrana jest w czarne, obcisłe spodnie, skórzaną kurtkę, oraz ciemny top. Jest uzbrojona i niebezpieczna.

Wiadomość z ostatniej chwili!
Jedno z naszych źródeł sugeruje, że sprawczyni bestialskiego mordu w porcie galaktycznym, może być zamieszana w wybuch w imperialnym składzie amunicji. Przypominamy, że wczorajszy dzień cieniem położył się na historii naszej społeczności, a skala przemocy z jaką mamy do czynienia jest dla mieszkańców planety szokująca. W miejscu masowej tragedii wciąż gromadzą się ludzie, żądając głowy sprawcy. Będziemy informować państwa na bieżąco, gdy tylko dotrą do nas jakiekolwiek nowe fakty. Tymczasem publikujemy zdjęcie Daylany jeszcze z czasów pracy na Coruscant.

prstk.jpg