Zamach na Hosnian Prime!

 

Straszliwa tragedia! W sektorze Akademii Drugmor doszło do zamachu bombowego! Nieoficjalnie mówi się, że celem ataku był sławny w całym układzie profesor Shito.

>


     Straszliwa tragedia! W sektorze Akademii Drugmor doszło do zamachu bombowego! W jednym z budynków uczelni, tuż przed salą wykładową, przed którą zebrał się już tłum studentów droid- samobójca wysadził się przy użyciu silnej substancji wybuchowej. Liczba ofiar jest ogromna, z czego wszyscy to kwiat najlepszych studentów wydziału. W obliczu tej okropnej tragedii rektor odwołał swój urlop i powrócił na teren kampusu, by udzielić wsparcia psychicznego przede wszystkim rodzinom zabitych.

     Nieoficjalnie mówi się, że celem ataku był sławny w całym układzie profesor Shito. Szczęśliwie przeżył zamach, ale życie za niego oddała trójka jego ochroniarzy, których zatrudniono po ostatnich próbach zabicia naukowca. Nie wiadomo, jaka grupa tak źle mu życzy, ale już podnoszą się głosy, że dla bezpieczeństwa wszystkich rektor powinien oddelegować profesora z uczelni albo wręcz go zwolnić! Jakby tego było mało, po zamachu profesor został wyprowadzony z budynku w asyście wojskowych, którzy wyglądali na oddział komandosów. To może oznaczać, że władza też jest z tym powiązana!