Groźni mordercy powstrzymani!

Wrogowie Imperium zostali osaczeni i unieszkodliwieni przez siły porządkowe Taris. Nikt nie zginął, poza dwójką poszukiwanych.

    Niedawno podawaliśmy do wiadomości informację o dwójce śmiertelnie groźnych morderców odpowiedzialnych za masakrę w Dolnym Mieście, gdzie życie straciło kilkunastu niewinnych cywili. Oficer Armii Imperium Lark Imren zapewniał, że ujęcie morderców jest najwyższym priorytetem i nie trzeba było długo czekać na ruch ze strony władz. Tak jak powiedziano, tak też zrobiono i z najświeższych informacji wynika, że dwójka poszukiwanych zbiegów nie zdołała długo ukrywać się przed siłami imperialnymi. Rodziny tragicznie zmarłych mogą odetchnąć z ulgą, podobnie jak wszyscy mieszkańcy Dolnego Miasta i cała społeczność Taris. Kobieta i mężczyzna bezpośrednio odpowiedzialni za śmierć tylu istot nie stanowią już zagrożenia dla spokoju planety, a władza imperialna po raz kolejny udowodniła swoją niezwykłą skuteczność w walce z przestępczością.
    Jak wynika z nagrania, dwójka morderców została osaczona przez oddział szturmowców i w wyniku potyczki oboje stracili życie. Nikt inny nie został poszkodowany w tym zdarzeniu, co tylko dowodzi skuteczności działań Imperium oraz jego trosce o bezpieczeństwo zwykłych obywateli.

Wydarzenia pokazane z pierwszej ręki: http://mglawicamocy.pl/viewtopic.php?f=170&t=2015&start=20#p48930